Wybierz region

Wybierz miasto

  Na kortach Rolanda Garrosa - Radwańska nie grała

  Autor: (BK)

  2007-05-29, Aktualizacja: 2007-05-29 14:37 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Organizatorzy wielkoszlemowego turnieju w Paryżu nie mają szczęścia. Wczoraj znów na stolicą Francji padał deszcz i z tego powodu na kortach Rolanda Garrosa udało się rozegrać zaledwie siedem spotkań.

  Organizatorzy wielkoszlemowego turnieju w Paryżu nie mają szczęścia. Wczoraj znów na stolicą Francji padał deszcz i z tego powodu na kortach Rolanda Garrosa udało się rozegrać zaledwie siedem spotkań. Swojego meczu nie zagrała m.in. Agnieszka Radwańska, która z Włoszką Marą Santangelo ma spotkać się dzisiaj.


  Spośród meczów, które wczoraj udało się przeprowadzić w całości, tylko jedno rozegrano w turnieju panów. Rosjanin Nikołaj Dawidienko pokonał dość łatwo Włocha Stefano Galvaniego. Nieco więcej problemów miała Amerykanka Venus Williams, która jednak ostatecznie uporała się w dwusetowym pojedynku z Francuzką Alize Cornet. Wracając do mężczyzn do bliski awansu już wczoraj był Roger Federer. Szwajcar pokonał Amerykanina Michaela Russela 6:4 w pierwszym secie, a w drugiej partii prowadził już 4:1. Niestety, później zaczęło padać i gra musiała zostać przerwana. Organizatorzy paryskiego turnieju mają oczywiście nadzieję, że dzisiaj pogoda poprawi się na tyle, że gry będą wznowione.
  OPR.

  Sonda

  Czy jesteś za przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej?

  • tak (67%)
  • nie (33%)