Wybierz region

Wybierz miasto

  Rośnie pula chętnych do organizacji Euro 2012

  Autor: (BK)

  2007-06-05, Aktualizacja: 2007-06-05 11:36 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Informowaliśmy, że pula miast kandydujących do organizacji meczów piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku zostanie powiększona o Łódź. Ten przykład zdopingował do działania kolejny ośrodek.

  Informowaliśmy, że pula miast kandydujących do organizacji meczów piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku zostanie powiększona o Łódź. Ten przykład zdopingował do działania kolejny ośrodek. Tym razem ochotę na przyjęcie uczestników Euro 2012 wyraża Szczecin.


  Pod Wałami Chrobrego jeszcze formalnie nie weszli do gry, ale nastąpi to już niebawem. W Szczecinie swój optymizm opierają na tym, że z miast kandydujących do organizacji Euro 2012 może wypaść Wrocław. Wszystko w związku z możliwym wyborem tego miasta, jako organizatora Expo 2012, co przekreśliłoby jego szanse w staraniach o goszczenie piłkarzy w 2012 roku.
  Trochę to wszystko zaczyna być lekko śmieszne. Wygląda na to, że tworzenie rankingów miast, wybór sześciu najlepszych ofert, był bezprzedmiotowy. Skoro teraz inne miasta mają jeszcze szanse ubiegania się o przejęcie spotkań mistrzostw Europy, to chyba nie jest to do końca fair wobec tych, którzy takie starania podjęli znacznie wcześniej.

  Sonda

  Czy jesteś za przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej?

  • tak (67%)
  • nie (33%)