Wybierz region

Wybierz miasto

  Targi pracy, praktyk i staży - Dni Kariery 2009

  Autor: naszemiasto@naszemiasto.pl

  2009-03-17, Aktualizacja: 2009-03-16 22:11 źródło: Naszemiasto.pl

  Przychodzi taki czas w życiu studenta kiedy zaczyna usilnie zastanawiać się nad swoim dalszym losem. Myśli przepełnione są szeregiem pytań dotyczących przyszłej praktyki, pracy, rozwoju personalnego i zawodowego.

  Przychodzi taki czas w życiu studenta kiedy zaczyna usilnie zastanawiać się nad swoim dalszym losem. Myśli przepełnione są szeregiem pytań dotyczących przyszłej praktyki, pracy, rozwoju personalnego i zawodowego.
  Wtedy z pomocą przychodzą inni studenci, którzy jak wiadomo, potrafią zrobić wiele a wszelkie tego typu pytania nie są im obce. Przychodzą z pomocą na wielką skalę i w bardzo profesjonalny sposób, w tym roku już 19 marca...


  19 marca w Pawilonie Dydaktyczno – Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego odbędą się największe targi pracy, praktyk i staży – Dni Kariery 2009. Jest to już 18 edycja wydarzenia organizowanego, co roku w 9 największych ośrodkach akademickich kraju, przez międzynarodową organizację studencką AIESEC, która promuje rozwój studentów w ponad 100 krajach na całym świecie.


  Dzięki wiedzy oraz zaangażowaniu wielu osób Dni Kariery oferują szeroki wachlarz informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy oraz możliwościach osobistego rozwoju, które czekają na młodych ludzi. Wydarzenie to daje studentom oraz absolwentom krakowskich uczelni niepowtarzalną szansę spotkania się z przedstawicielami prężnie działających przedsiębiorstw oraz zaczerpnięcia z pierwszej ręki informacji o oczekiwaniach jakie stawiają przed kandydatami zarówno obecne na targach firmy jak i cały rynek pracy.


  Krakowska edycja Dni Kariery nawiązała w tym roku współpracę z 55 firmami, które zaprezentują się studentom krakowskich uczelni.
  Równolegle do targów odbędzie się Akademia Umiejętności – cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń prowadzonych przez przedstawicieli firm biorących udział w targach, firm szkoleniowych i organizacje. Edycja krakowska ma w tym roku do zaoferowania studentom 56 szkoleń, których tematyka dotyka zarówno umiejętności miękkich jak i fachowej wiedzy z różnych dziedzin m.in. doradztwa podatkowego, finansów, przedsiębiorczości.


  Akademia Umiejętności została podzielona na trzy bloki tematyczne: „Rozwiń siebie”, : Zdobądź wiedzę” i „Zrób krok do kariery” odbywające się kolejno 17, 18 i 19 marca. Profesjonalne szkolenia poprowadzą również Goście Specjalni Akademii Umiejętności, którymi w tym roku są: : Pana Tomasz Molga– dziennikarz działu Biznes tygodnika „Wprost”, Pan Bart J. Tkaczyk – światowej sławy specjalista w dziedzinie szkoleń oraz Pani Sonia Wędrychowicz – Horbatowska – wiceprezes zarządu Banku Handlowego w Warszawie S.A., najmłodsza kobieta na tak wysokim stanowisku kierowniczym w Polsce. Uczestnicy każdego z warsztatów uzyskują certyfikaty, które potwierdzą zdobytą na szkoleniach wiedzę, dlatego też zachęcamy do jak najszybszej zapisów na warsztaty na www.dnikariery.pl
  alt="plakat_cf.jpg" />

  Sonda

  Czy jesteś za przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej?

  • tak (67%)
  • nie (33%)