Ach! Co to był za ślub! Anna i Daniel wstąpili na nową drogę życia na zamku w Dębnie, w staropolskiej oprawie. Twój ślub odbył się w równie nietypowym miejscu? Prześlij zdjęcie do nas!

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ONA (gość)

Nie można po kilku zdjęciach stwierdzić, jak bardzo ślub był barwny . Najważniejsze są emocje i przeżycia zainteresowanych. Dla każdej Młodej Pary ich ślub jest najważniejszy i najpiękniejszy w życiu. Więc wydaje mi się, że zbędne są tu komentarze, kogo ślub był lepszy i czy towarzystwo jest drętwe czy nie-jak można wysuwać takie wnioski po kilku zdjęciach?

joanna (gość)

Miałam ślub też na zamku w Dębnie ale mój był barwniejszy. Większa była świta Szlachcianek w pięknych strojach, przywitanie na komnatach a nie dziedzińcu, spacer balkonami, i Ave Maria pięknie zagrane przez skrzypaczkę po zaślubinach w innej komnacie za co serdecznie jeszcze raz dziękuje kierownictwu muzeum. I pierwszy taniec wspólny i z rodzicami, i dzielenie sie chlebem nie tylko w kręgu gości ale i z pracownikami Muzeum.... Ach co to był za barwny ślub, było cudnie...