Po znakomitym meczu Bruk-Bet Nieciecza rozbił OKS 1945 Olsztyn 6:1. Podopieczni Marcina Jałochy, zademonstrowali przy tym futbol, który już kwalifikuje ich do czołowych ekip w drugiej lidze.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po znakomitym meczu Bruk-Bet Nieciecza rozbił OKS 1945 Olsztyn 6:1. Podopieczni Marcina Jałochy, zademonstrowali przy tym futbol, który już kwalifikuje ich do czołowych ekip w drugiej lidze.
O tym, że nie jest to pogląd na wyrost, przekonany po niedzielnym spotkaniu był opiekun gości. - Po meczu w Suwałkach wiedziałem, że Bruk-Bet jest groźny. W niedzielę pokazał grę, która charakteryzuje zespół walczący o wyższe cele - twierdzi Jerzy Budziłek.


Niedzielne spotkanie miało kilku bohaterów. Jednym z nich był Waldemar Dzierżanowski. Piłkarz po przerwie spowodowanej kontuzją, ponownie zagrał na własnym stadionie. Zaprezentował się z jak najlepszej strony - zdobył dwie bramki.
- Dla mnie to pierwsze trafienia dla drużyny w drugiej lidze. Bardzo się z nich cieszę. Wystąpiłem w ataku, fajnie mi się grało. Po kontuzji nie ma już ani śladu. Dobrze się czuję - twierdzi zawodnik.


Z swojej postawy mógł być też zadowolony Paweł Smółka. Napastnik, olsztynianom strzelił dwie bramki. Ma już cztery gole w trzech meczach i współprowadzi w klasyfikacji strzelców.
- Fajnie, że znowu strzeliłem. Otrzymałem dobre podania. Cały czas ćwiczymy pewne schematy na treningach. Zaczyna to przynosić efekty - mówi snajper.
W Bruk-Becie radość trochę mąci fakt kontuzji Radosława Jacka. - Mam podkręconą i mocno spuchniętą kostkę. Muszę poczekać, aż opuchlizna zejdzie. W czwartek powinien rozpocząć normalne treningi. Raczej nie zagram przeciwko Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki - informuje defensor.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!