(© Tomasz Bolt)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prokuratura Rejonowa w Brzesku skierowała już do sądu akt oskarżenia w sprawie zabójstwa Jana R. Mężczyznę, na początku kwietnia, zabiła córka.

Termin rozprawy nie jest jeszcze znany. W czasie przesłuchań ustalono, że dziewczyna w momencie zabójstwa była poczytalna. Za ojcobójstwo grozi jej kara pozbawienia wolności do dożywocia włącznie.

9 kwietnia tego roku, Agata R. przyjechała do rodzinnego domu w Bielczy. Od czasu, kiedy się wyprowadziła, spędzała tutaj tylko weekendy - przez resztę tygodnia mieszkała na stancji w Brzesku, utrzymując się z alimentów, a także z drobnych prac, np. z roznoszenia ulotek.

To nie było jednak spokojne, piątkowe popołudnie. Już po przyjeździe Agata zobaczyła, że jej matka jest zdenerwowana. Ewa R. chciała, żeby mąż, z którym rozwiodła się w listopadzie 2009 roku, jak najszybciej się wyprowadził. Sprawa rozwodowa zakończyła się jednak bez orzeczenie winy i podziału majątku. Jan R. stwierdził więc, że pozostanie w domu tak długo, aż była żona go nie spłaci.

Pozbycie się eksmęża nie było proste - Ewa R. wiedziała, że sprawa podziału majątku będzie się jeszcze długo ciągnęła. Postanowiła więc pod nieobecność Jana R. wynieść wraz z synami z jego pokoju wszystkie meble. Stwierdziła, że to ona je kupiła, więc Jan R. nie ma prawa ich używać.

W tym czasie mężczyzna wrócił do domu. Wcześniej spotkał się ze znajomym, był więc pod wpływem alkoholu. Kiedy zobaczył, że meble z jego pokoju znajdują się na zewnątrz, zaczął krzyczeć.
strona: 1 z 2 następna strona »

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ala (gość)

wariatka ojca zabic dzieki jemu na swiecie jest gówniara znam ją osobiscie dozywocie jej dac niech zapłaci za to ojciecpracował za granicą i dom im dziadom wybudował a tak mu sie z mamusią odwdzieczyły
.

Więcej na temat: