Archiwum

Archiwum (© Michał Sikora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Aktualny rozkład jazdy busów w Tarnowie. Sprawdź godziny odjazdów do interesujących Cię miejscowości. Materiał zawiera odesłania do rozkładów jazdy przewoźników prywatnych i wyszukiwarkę połączeń.

Rozkład jazdy komunikacji prywatnej w Tarnowie można znaleźć pod poniższym linkiem. Busy odjeżdżają z punktów: Zakłady Azotowe, D.T.Świt, Krakowska Planty i Tamel:

Busy Tarnów: rozkład jazdy komunikacji prywatnejPrywatna firma przewozowa (rozkład jazdy do pobrania w formacie pdf), "MAL", 33-156, Skrzyszów, Ładna 215, telefon 664 191 757. Kierunki odjazdów busów: Tarnów D.A. - Ciężkowice, Turza, Falkowa, Ładna Średziny, Podgórska Wola, Rzepiennik Strzyżewski, Ostrusza, Tuchów, Jastrzębia, Swoszowa, Szerzyny:

Busy w Tarnowie: rozkład jazdy firmy MALPrywatna firma przewozowa Mądel - autokary, 33-157 Skrzyszów 12B, telefon (14) 620 10 07. Kierunek przejazdów: Tarnów - Lubcza, Tarnów - Kowalowa:

Busy Tarnów: minutowy rozkład jazdyKlikając w poniższy link, przejdziecie do rozkładu jazdy przewoźników prywatnych, zawierającego wyszukiwarkę połączeń busów odjeżdżających z i do Tarnowa. Wystarczy wpisać interesującą nas miejscowość lub przystanek i datę odjazdu:

Busy Tarnów: wyszukiwarka połączeńInne firmy przewozowe w Tarnowie:
"Eurotar" Usługi Transportowe Zbigniew Kmieć
ul. Kolejowa 45, Tarnów
tel. 14 625 95 53

"Karlito-Tour" Barnaś Rafał
ul. Piotra Skargi 28 lok. 1, Tarnów
tel. 691 286 705

Codziennie rano najświeższe informacje z Tarnowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zamów newsletter!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Agnieszka (gość)

Większość tych rozkładów tutaj to jest już nieaktualna, lepiej sprawdzić obecną sytuację na http://www.busy-krk.pl/tarnow-krakow/, jeśli ktoś wybiera się z lub do Tarnowa