W najnowszej serii zobaczymy więcej wątków osobistych.

"Prawo Agaty" w Gdańsku to nie lada sensacja dla widzów. Jest to bowiem popularny polski serial o losach pięknej prawniczki i jej przyjaciół. Gdańsk zachwycił aktorów i ekipę serialu "Prawo Agaty" tak bardzo, że postanowili jeden z głównych wątków nowej siódmej, prezentowanej w wiosennej ramówce serii, ulokować także nad Motławą.

Zobacz: Ireneusz Czop: "Fast food może być nie tylko zdrowy, ale i smaczny" [Rozmowa MM]

- W tej serii będzie dużo scen związanych z wątkiem osobistym. Ojciec Agaty jest w szpitalu, Agata ma swoje różne przemyślenia na temat kłopotów, które właśnie się zaczęły w związku z tajemnicą matki sprzed lat - mówi Agnieszka Dygant, odtwórczyni roli głównej bohaterki Agaty Przybysz.

W pierwszej turze nagrywane były sceny z Agnieszką Dygant i Leszkiem Lichotą, w późniejszym czasie na plan dołączyła Daria Widawska i Tomasz Karolak. Poza Hotelem Gdańsk i plenerami w serialu "Prawo Agaty" pokazane zostaną też dwa nowe, ważne miejsca na kulturalnej mapie Gdańska - Europejskie Centrum Solidarności i Gdański Teatr Szekspirowski.

- Nie znam bardzo dobrze Wybrzeża, w Gdańsku tylko główne miejsca jak Długa czy ścieżki nad Motławą. Ale czuję sympatię widzów z Gdańska. Tu jest zupełnie inaczej niż jak kręcimy w Warszawie. Tam ludzie są bardziej do tego przyzwyczajeni i mniej czuli na takie sytuacje. W Gdańsku zawsze są miłe reakcje, gdańszczanie są ciekawi co się dzieje.Na plan serialu "Prawo Agaty" w Gdańsku przybyło też kilka fanek, które chciały zobaczyć jak wygląda praca przy takiej produkcji, a także spotkać swoich ulubionych aktorów, których oglądają na co dzień w serialach.

- Specjalnie nie poszłam do szkoły, ale przyjechałam, ponieważ oglądam od pierwszego odcinka ten serial i bardzo mi się podoba. Moją ulubioną postacią jest oczywiście Agata i udało mi się zamienić trzy słowa z panią Agnieszką Dygant, a także z panem Leszkiem Lichotą. Nie mam pojęcia co się wydarzy w następnej serii, specjalnie nie czytam żadnych informacji, aby mieć niespodziankę - mówi Dominika z Gdańska.


Seriale polskie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!