Matura poprawkowa MATEMATYKA 2018: Odpowiedzi, Arkusz CKE

Matura poprawkowa z matematyki 2018. We wtorek, 21 sierpnia, w całym kraju rozpocznie się sesja poprawkowa matury 2018. Na naszej stronie znajdziecie arkusze, odpowiedzi i rozwiązania do zadań. ZOBACZCIE ZADANIA + ODPOWIEDZI Z MATEMATYKI

Matura poprawkowa 2018: ODPOWIEDZI, ARKUSZE. Kiedy matura poprawkowa? TERMINY

Co było na maturze poprawkowej z matematyki 21 08 2018? ARKUSZE, ROZWIĄZANIA

Matura poprawkowa 2018 z matematyki: odpowiedzi, arkusz CKE

Do egzaminu w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej albo w części pisemnej w maju/czerwcu. Ważne też by uczeń przystępował do wszystkich egzaminów obowiązkowych w części ustnej i w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony. By móc poprawiać wyniki matury absolwent musiał też złożyć do dyrektora szkoły pisemne oświadczenie o ponownym przystąpieniu do egzaminu z danego przedmiotu, zgodnie z deklaracją ostateczną.

Osoby, które oblały więcej egzaminów, mogą zdawać je ponownie w maju przyszłego roku. Na poprawienie matury uczniowie mają pięć lat, licząc od października roku, w którym przystępowali do niej po raz pierwszy. Później muszą zdawać ją od początku.

Egzaminy pisemne młodzież będzie zdawać w macierzystych szkołach. Również w tych placówkach w środę rozpoczną się poprawki ustne.

MATURA POPRAWKOWA 2018. Po zakończeniu matury poprawkowej z matematyki na naszej stronie znajdziecie arkusz, odpowiedzi i rozwiązania

Matura poprawkowa 2018. Najwięcej maturzystów będzie poprawiać matematykę

Na sierpniową sesję składa się wtorkowy egzamin pisemny oraz egzaminy ustne. Zdecydowana większość poprawkowiczów przyjdzie do szkoły, aby poprawiać matematykę.

  • Arkusze i odpowiedzi z wtorkowego egzaminu poprawkowego szukajcie po egzaminie na naszej stronie: gazetakrakowska.p*l

Wideo

  • Gazeta Krakowska
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.