Wybierz region

Wybierz miasto

  Enej, RaptureFeast, AnVision

  Plac Kazimierza Wielkiego w Brzesku
  Brzesko, ul. Pl. Kazimierza Wielkiego/

  17:15 Sobota, 20 czerwca

  • Wstęp wolny

  Enej

  Ich hit "Radio Hello" nucił chyba każdy. Charakterystyczny styl muzyczny zespołu - niezwykle energetyczna muzyka na pograniczu folku i ska, wzmocniona rockowym brzmieniem oraz niezmiennie ukraińską nutą to ich znak rozpoznawczy!


  RaptureFeast

  RaptureFeast pochodzą z Krakowa i grają od 2009 roku. Zespół jest obecnie spotkaniem kilku różnych muzyków: bluesmana, zawodzącego o swoich troskach i radościach z tendencjami do szamańskich transów, metalowego gitarzysty o wyjątkowo ciężkiej ręce, agresywnego basisty, który niemal dosłownie wyrywa palcami struny swojego basu, zapewniając przy tym konkretny groove, perkusisty lubującym się tak w klasykach starego rocka jak i w najnowszych odmianach z rockowo-metalowej stajni oraz jazzowo-funkowego pianisty. W 2010 roku ukazała się ich epka "Let’s take a journey", a w 2012 długogrający album "At the Door".

  AnVision

  Styl i brzmienie AnVision oscyluje w okolicach progresywnego rocka na pograniczu prog-metalu. W kompozycjach zespołu można się jednak doszukać wpływu innych nurtów muzycznych. Ostre, ciężkie riffy przeplatane łagodnym, przestrzennym klimatem. Dynamiczne, mocne utwory ale również nastrojowe ballady, a wszystko to uzupełnione wpadającymi w ucho liniami melodycznymi i niebanalnymi, intrygującymi tekstami. AnVision nie jest zespołem nastawionym na łatwy i szybki komercyjny sukces. Jak sami muzycy przyznają: „tworząc muzykę nie kalkulujemy, nie staramy się układać żadnych schematów. Nasze kompozycje są odzwierciedleniem naszych emocji i nastrojów. To właśnie dlatego tworzenie i granie przynosi nam tak wiele radości, a jeżeli sprawimy tym przyjemność choćby jednemu słuchaczowi, to właśnie to jest miarą naszego sukcesu”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ