Wybierz region

Wybierz miasto

  Kamil Bednarek, Pajujo, Too Black Project

  Plac Kazimierza Wielkiego w Brzesku
  Brzesko, ul. Pl. Kazimierza Wielkiego/

  17:15 Niedziela, 21 czerwca

  • Wstęp wolny

  Kamil Bednarek

  Kamil Bednarek urodził się 10 maja 1991 roku w Brzegu, dorastał w Lipkach. Pochodzi z umuzykalnionej rodziny, ma dwójkę młodszego rodzeństwa. W 2008 roku założył zespół StarGuardMuffin. W ciągu dwóch pierwszych lat działalności zespół zdobył wiele nagród, m.in. pierwsze miejsce na „Rock Reggae Festival” w Brzeszczach, Grand Prix festiwalu Fama w Świnoujściu. Później było już tylko lepiej. W 2010r. Kamil wziął udział w III edycji „Mam talent!”, gdzie po finałowym wykonaniu „Is this love” Boba Marleya, zdobył drugie miejsce. Wraz z sukcesami w show rosła popularność Kamila, a za jego sprawą również sława StarGuardMuffin. W listopadzie chłopaki wydali debiutancką płytę „Szanuj”, która już miesiąc później pokryła się złotem, a w styczniu zyskała status podwójnej platyny. W kwietniu 2011 spełniło się największe marzenie Kamila – wraz z chłopakami z zespołu pojechał na Jamajkę, aby tam, w studiu Boba, nagrać materiał na nową epkę – „Jamaican Trip”. Została on wydana 24 czerwca 2011 i znajduje się na niej 6 utworów oraz film z podróży i dwa teledyski.

  W listopadzie 2011 szeregi zespołu opuścił basista Kuba Wojciechowski.

  Pajujo

  Pajujo - to maksimum energii ze sceny, niezapomniany klimat oraz ukojenie dla ucha i duszy spokojnymi rytmami reggae, nieco szybszym rocksteady oraz żywiołowym SKA, które wspiera energiczna sekcja dęta. Instrumentarium zespołu ukształtowało się w marcu 2005 r., czas ten można również uznać za datę powstania kapeli. Pajujo tworzy 8 różnych osobowości, których horyzonty muzyczne nie zamykają się wyłącznie w rytmach wywodzących się z Jamajki - muzycy szukają inspiracji w wielu nurtach nie zapominając o korzeniach. Śpiewają o reggae, o miłości, o codzienności, o tym co nas otacza. Już 2 lata po powstaniu udało im się wydać pierwszy krążek, który nosił nazwę zespołu. Ciekawostką jest to, że mieli wtedy po 16-20 lat... Pajujo to przede wszystkim dobra zabawa i koncerty, których zagrali już ok 200. Ich występy cieszą się dużym uznaniem publiczności.
  Chłopaki mimo młodego wieku osiągnęli już dość sporo. Do największych osiągnięć Pajujo należą:
  - kwiecień 2006, nagroda Publiczności na festiwalu "ROCKTIME" w Opolu
  - marzec 2007, nagroda Publiczności na festiwalu "FAZA" w Katowicach
  - I-sze miejsce na konkursie ROCK REGGAE FEST
  - I-sze miejsce na przeglądzie zespołów studenckich SPAZM 2007 w Katowicach
  - II miejsce na przeglądzie młodych zespołów "MUZYCZNA JESIEŃ 2007" w Grodkowie.
  - I-sze miejsce na przeglądzie zespołów rockowych Party Rura Kraków 2008
  - Nominacja do "Muzycznej nadziei polskiego reggae" pisma FreeColours
  - I miejsce na festiwalu Reggae na Piaskach w Konkursie Młodych Talentów
  im. Ryszarda Sarbaka - 05.07.2009r.SUPPORT 2007 w Brzeszczach

  Too Black Project

  Zespół jazzowo-rockowy z Krakowa założony w 2010 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie