Dodaj zdjęcie profilowe

avatara.mizera

Tarnów

Z nowym zawodnikiem Okocimski remisuje

2013-03-23 15:35:05

W sobotnim sparingu rozegranym na sztucznej murawie w Rzeszowie Okocimski Brzesko zremisował bezbramkowo z drugoligową Resovią.W jego barwach zagrał 25 -letni prawy pomocnik Jakub Kowalski. Z "Piwoszami" związał się półroczną umową z opcją przedłużenia. – Może występować na lewej stronie i ataku - informuje Dawid Frąckowiak, dyrektor Okocimskiego.


Kowalski to wychowanek Żyradowianki Żyrardów. Grał później w Unii Skierniewice, Concordii Piotrków Trybunalski, UKS SMS Łódź, Wigrach Suwałki, OKS 1945 Olsztyn, Arce Gdynia. Jesienią występował w Widzewie Łódz. W jego barwach zaliczył pięć meczów w ekstraklasie. 
– Liczymy, że u nas prezentować będzie się tak jak podczas występów w Arce Gdynia – dodaje dyrektor Frąckowiak. 
Resovia – Okocimski Brzesko 0:0
Okocimski: Mieczkowski (46 Kozioł) - Wieczorek (46 Baliga, 68 Zając), Kucharski (46 Cegliński), Byrtek (46 Jacek), Niechciał (46 Wawryka) – Kowalski (55 Sosnowski), Koman (46 Darmochwał), Chyła (46 Jeriomenko), Flis (46 Wojcieszyński), Łytwyniuk (46 Pyciak) – Smółka (46 Termanowski).

Jesteś na profilu a.mizera - stronie mieszkańca miasta Tarnów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj