Mieszkaniec Małopolski wygrał Mercedesa w loterii Groszka

Artykuł sponsorowany Groszek Sp. z o.o.

Z okazji 20. urodzin sieć Groszek zorganizowała Wielką Loterię Urodzinową. Spośród wielu nagród największe emocje wśród konsumentów wzbudziła nagroda główna – Mercedes Klasy C. Okazało się, że to piękne luksusowe auto trafi w ręce mieszkańca Małopolski, który szczęśliwe zakupy zrobił w sklepie Groszek w miejscowości Żegocina w powiecie bocheńskim. Laureat kluczyki do swojego nowego auta odebrał 19 listopada.

Aby wziąć udział w loterii, należało w okresie od 3 września do 13 października zrobić zakupy w dowolnym sklepie sieci Groszek za min. 15 zł (w tym kupić min. jeden produkt partnera akcji), a następnie zarejestrować paragon na dedykowanej stronie loterii www.loteriagroszek.pl.
Oprócz nagrody głównej sieć Groszek rozdała dodatkowo nagrody pieniężne o wartości 70 000 zł.

Sieć Groszek cyklicznie organizuje loterie i konkursy dla swoich klientów. Najbliższa akcja zaplanowana jest w terminie 26.11-24.12.2020.
W loterii „Święta pełne prezentów”, robiąc zakupy w Groszku, codziennie będzie można wygrać 1000 zł na wymarzone prezenty świąteczne. Więcej szczegółów na stronie www.groszek.com.pl

Dodaj ogłoszenie