Nie wiesz gdzie strzelać i szukasz odpowiedniej strzelnicy w Krakowie? Sprawdź Cracow Shooting Academy!

Materiał informacyjny Gebuko sp. z o.o.
Odwiedzanie strzelnicy to pomysł, na który wpada coraz większa ilość mieszkańców Krakowa i Małopolski. To idealna metoda na spędzenie weekendu w gronie znajomych – z naciskiem na znakomite, męskie spotkania, wiele osób właśnie w strzelectwie odnajduje hobby na lata, inni, gdy strzelają, rozładowują stres i napięcie. Niezależnie jednak od powodu, jeżeli szukacie w Krakowie strzelnicy naprawdę wysokich lotów, zdecydujcie się na Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy to prawdopodobniej najchętniej odwiedzana strzelnica w Krakowie. Świadczy o tym m.in. ogromna ilość wysokich ocen, pozytywnych recenzji i opinii, na które trafimy w sieci. Wizytówka Google posiada ich niemal 700, dodatkowo składają się one, wraz z ocenami, które połączone są z recenzjami, na maksymalną możliwą do osiągnięcia średnią ocen. To zjawisko naprawdę niespotykane, zwłaszcza przy tak ogromnej ilości opinii, stąd nie można mieć wątpliwości co do tego, że to właśnie Cracow Shooting Academy zaoferuje nam w Krakowie naprawdę nieprzeciętną jakość świadczonych usług.

strzelnica Kraków

Ale co takiego sprawia, że Cracow Shooting Academy jest tak często oceniana i tak chętnie odwiedzana przez krakowian, okolicznych mieszkańców, ale również turystów z kraju i zagranicy?

Obsługa, czyli prawdziwy klucz do sukcesu

Cracow Shooting Academy oferuje nam naprawdę znakomity personel, który składa się z prawdziwych pasjonatów strzelectwa. To osoby, które łączą pasję ze sposobem na zarabianie, stąd możemy oczekiwać od nich naprawdę nieprzeciętnych umiejętności i ogromnej wiedzy. Każdy z pracowników dodatkowo cały czas się rozwija, przechodząc kolejne kursy i zdobywając kolejne certyfikaty, wszystko po to, by na strzelnicy móc zaoferować gościom naprawdę znakomitą jakość obsługi.

To właśnie obsługa przeprowadza wstępne szkolenie, które musi przejść każdy, kto chce strzelać. Dzięki temu nie tylko poznajemy zasady bezpieczeństwa, ale również odpowiednie podstawy, takie jak postawa strzelecka, które pozwolą nam skutecznie mierzyć do celu.

Dzięki temu nawet osoby, które nigdy wcześniej nie trzymały w swoich rękach prawdziwej broni, znakomicie poradzą sobie, oczywiście jak na amatorów – będą one jednak wiedziały jak trzymać broń, jak strzelać, jak celować, dzięki czemu w świat strzelectwa wejdą naprawdę sprawnie, a dodatkowo w przypadku jakichkolwiek problemów, obsługa strzelnicy będzie cały czas do ich dyspozycji.

Oczywiście na strzelnicy najważniejsze jest bezpieczeństwo, nie tylko nasze, ale i obsługi oraz innych gości. Dlatego poza szkoleniem, możemy liczyć nie tylko na wysokiej jakość ochronniki słuchu, ale również okulary ochronne – dzięki temu będziemy pewni, że odwiedzenie strzelnicy będzie dla nas bezpieczne.

Pakiety strzeleckie dopasowane do Twoich potrzeb

Na miejscu czeka na nas aż 6 pakietów, już wcześniej przygotowanych, z których możemy wybierać. To oczywiści niepełna oferta – o niej przeczytacie dalej – jednak wielu klientów decyduje się na jeden z nich. Oferują one nie tylko różnorodne bronie, które potrafią zapewnić pełną gamę wrażeń, ale również są bardzo atrakcyjne pod kątem swojej ceny.

Podstawowy i najtańszy pakiet to koszt jedynie 120 zł, jednak w tej cenie oferuje się nam oddanie aż 30 strzałów! W nasze ręce trafią aż 3 rodzaje broni – będą to dwa pistolety, Glock oraz Colt 1991, dodatkowo będzie to również pistolet maszynowy – CZ Scorpion Evo. Jak widać, nawet w przypadku tak podstawowego pakietu, w nasze ręce trafi coś więcej, niż zwykły pistolet.

Jeżeli jednak byliśmy już kiedyś na strzelnicy albo po prostu chcemy sprawdzić, jak to jest strzelać ze strzelb czy karabinów szturmowych, warto sprawdzić pozostałe pakiety.

Jeżeli zdecydujemy się na pakiet piąty, będziemy mogli oddać aż 55 strzałów, w cenie 250 zł. Jednak w tym przypadku w nasze ręce trafi aż 5 różnych rodzajów broni – będzie to Kałasznikow, AR-15, UZI, Glock oraz strzelba. Jak widać, to bardzo szerokie spektrum broni, dzięki czemu możemy szybko zobaczyć, jak to jest strzelać z naprawdę różnych jej rodzajów.

Szukasz swojego własnego pakietu strzeleckiego? Skorzystaj z generatora!

Jeżeli jednak żaden z pakietów, który został dla nas przygotowany przez tę krakowską strzelnicę, nie jest dla nas odpowiedni, nic straconego! Na stronie internetowej Cracow Shooting Academy czeka na nas bardzo wygodny i przemyślany generator pakietów – to właśnie tak możemy przygotować takie pakiet, jaki tylko chcemy.

Wybieramy broń, która nas interesuje, nie zapominając o tym, by dla każdej z nich wybrać odpowiednią ilość amunicji. Cały czas śledzimy nie tylko, z czego składa się nasz pakiet, ale również jego ostateczny koszt. Dodatkowo, podczas tworzenia własnego pakietu, mamy dostęp do wszystkich broni, które oferowane są przez Cracow Shooting Academy – a jest ich ponad 50!

W nasze ręce mogą trafić pistolety, strzelby, pistolety maszynowe, karabiny wyborowe czy w końcu karabiny szturmowe. Dodatkowo spora część oferty to również broń historyczna, pochodząca m.in. z okresu I i II Wojny Światowej. Jeżeli to właśnie za nią chcecie chwycić, nic prostszego – ceny strzelania z niej wcale nie są wygórowane, a poszczególne egzemplarze dostępne są w generatorze pakietów.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, już teraz odwiedźcie stronę Shootingcracow.com!

Dodaj ogłoszenie